Az Antecről elmondhatjuk, hogy minden tekintetben a piacvezetők közé tartoznak, ha számítógépházakról van szó. Termékeik közös jellemzője a remek anyagválasztás, a precíz összeszerelés, és a mutatós külső. Gyártanak házakat irodai felhasználásra ahol az elegancia a fontos, és gyártanak játékosoknak tervezett, remek hűtéssel rendelkező kuckókat, ahol fontos szempont a tuning kivitelezhetősége. Talán Ők voltak az elsők, akik zongoralakkhoz hasonló bevonatot adtak házaiknak, és sok egyéb tekintetben is úttörő megoldásokat alkalmaztak. Nincs ez másként a Skeleton esetében sem.

Se oldala, se teteje, mi az? Antec Skeleton házbemutató! 1

Mégis miben különbözik ez a ház a többitől? A válasz egyszerű, mindenben, ez a szerkezet ugyanis nem ház, hanem egy szépen kivitelezett beépítő keret, ahol minden hardverünk megtalálja a helyét. A keretet tessék szó szerint értelmezni, ami nem lesz nehéz ránézve a cikkben található képekre.

Se oldala, se teteje, mi az? Antec Skeleton házbemutató! 2

Ami nagyon lényeges, hogy bár a szerkezet egyszerűnek tűnik mégsem az. Az Antectől megszokott módon egy rendkívül jól átgondolt, és remek anyagokból épített szerkezetet kapunk, amely ráadásként még nagyszerű hűtéssel is rendelkezik. A hűtés nagyszersége egyrészt a teljesen nyitott szerkezetnek, másrészt a levegő áramlását segítő nagyméretű ventilátornak köszönhető, mely a „ház” tetején kapott helyet. Ez a ventilátor, illetve az általa keltett légáram eljut lényegében az összes hardverhez, kivéve az alsó szinteken található háttértárakat, és az optikai meghajtót, igaz a merevlemezek hűtéséről sem feledkezett el a gyártó, de erre később kitérünk még.

Se oldala, se teteje, mi az? Antec Skeleton házbemutató! 3

Amitől mégis számítógépháznak mondhatjuk a szerkezetet az a tény, hogy a falakon és a tetőn kívül mindent megtalálunk benne és rajta, amitől egy ház házzá válik, és itt most nem a kéményre gondoltunk.

Lássuk tehát a Skeletont részletesen, szintről-szintre átvizsgálva, és bemutatva!