Gigabyte H55N-USB3 villámteszt
A csomagolás mérete már árulkodik arról, hogy mekkora lesz a lap amit a dobozban találunk. Maga a karton 21,5 x 19 centiméteres fedlappal büszkélkedhet, ami nagy jóindulattal sem mondható nagynak.
A fedelet kinyitva egy sárga lapra nyomtatott figyelmeztetés vár minket, miszerint az alaplap nem szereti, ha egyszerre több kép kimenetet használunk. A sárga lap alatt találjuk a kézikönyvet, a lapok között bujkál a telepítő CD. Ezalatt egy újabb füzet, mely a Smart 6 step by step nevet viseli, vagyis ebben találjuk meg a Smart 6 funkciók leírását lépésről lépésre. Ezeket nem fogjuk most egyesével kitárgyalni, hiszen régebbi cikkeinkben ezt már megtettük. Azért felsorolásképpen nézzük végig őket.
- Smart QuickBoost
- Smart QuickBoot
- Smart Recovery
- Smart DualBIOS
- Smart Recorder
- Smart TimeLock
A következő füzetecske egy több nyelven íródott szerelési segédlet, örömmel konstatáltuk, hogy kicsiny hazánk ékes nyelve is megtalálható benne.
Végre elérkeztünk az alaplaphoz, de ennek bemutatása a következő oldalra marad.
Az alaplap alatt a tartozékokat találjuk. Mondhatnánk, hogy a tartozékok garmadáját, de ez ebben az esetben enyhe túlzás lenne, hiszen mindössze két SATA és egy PATA133 kábel, valamint egy hátlap akad a kezünkbe. Ezen kívül egy a számítógépház elejére (vagy hátuljára, de annak semmi értelme sem lenne) ragasztható matricát kapunk, mely büszkén hirdeti, hogy a házikón belül egy Gigabyte alaplap lakik.
A csomagolásról annyit még érdemes elmondani, hogy a Gigabyte-tól megszokott módon rendkívül informatív, megtaláljuk rajta a lap összes lényeges jellemzőjét. Ezek közül a feljebb már említett Smart 6, és Ultra Durable 3 meglétét érdemes kiemelni, az egyéb jellemzőkre a lap bemutatásánál úgyis kitérünk.