2
Ahogy a bevezető oldalán olvashattátok négy házat kaptunk fotózásra. A belső megegyezik, ahogy a tápegység is, viszont az előlap mindegyiknél más, ráadásul egész jól néznek ki.
10
A váz felépítése nem tartogat meglepetéseket. Látszik, hogy lehetne a háttértáraknál csavarmentes rögzítés is, de ezeknél a házaknál ez az opció sem áll rendelkezésre, mindent csavaroznunk kell.
8
Drága házaknál gyakran írom, hogy a váz merevsége miatt nyugodtan ülhetnénk, állhatnánk rajta. Nos, a most bemutatásra kerülő négy házikónál ezt nem merem ajánlani. A lemezek vastagsága inkább vékonyságnak nevezhető, ráadásul a sorjázás sem tökéletes, sikerült az első ház kicsomagolásakor elvágni az ujjamat. Ez a veszély azoknál a felületeknél fenyegeti kezünket, ahol a különböző nyílások vannak kivágva. Régebben, 8-10 éve a komoly sebesüléseket az olyan pontok okozták, mint a merevlemezek elhelyezésére szolgáló keret széle. Előfordult, hogy egy tápcsatlakozó lehúzásakor kezünk belecsapódott, nyomódott ezekbe a lemezekbe, és bizony láttam olyan kollégát, aki a kórházban kötött ki, hogy több öltéssel varrják össze. A Colink házainál ezek a felületek akkurátusan vissza vannak hajtva, így a sebesülés teljesen kizárt.
9
Mielőtt a képeket megnéznétek, a tápegységről kell még írni néhány mondatot. Minden házban 450 wattos egységet találunk. Ahogy a házak, ezek is a belépőszintet képviselik, ami már a tömegükből kiderül. Az biztos, hogy egy ilyen házba nem fogunk erőművet építeni, nem is férne bele, de pont emiatt a 450 watt bőven elegendő lesz. A tápon a hagyományos alaplapi tápcsatlakozók mellett két MOLEX-et, négy SATA és egy floppy csatlakozót találunk. A kábelek nem hosszúak, de a házat bőven beérik, így teljesen mindegy, hogy a kiválasztott alaplapon hova esnek a csatik. A négy SATA is elég lesz, nem túl valószínű, hogy négy háttértárnál többet akarnánk használni.
 6