Szokás szerint az olcsóbbtól fogunk a drágább felé haladni. Az F2 nem nevezhető túlbonyolított egérnek. Különösebben sok extrával nem rendelkezik, amik vannak azok a fedélzeti memória és a scriptelhetőség lehetősége, meg hát persze és természetesen, nem maradhat el a gombok programozhatósága sem.

10
A fedélzeti memória előnyét már többször, több cikkben leírtuk, de nem árt újra. A megoldás lényege, hogy az egerek mellé adott szoftverrel beállított, felprogramozott gombok, a különböző mozgáskombinációt tartalmazó scriptek akkor is működőképesek maradnak, ha egy idegen gépre dugjuk rá az egeret. Ráadásként a scripteket el lehet mentei és cserélgethetjük egymás között barátainkkal, kipróbálva az ő megoldásaikat is.

5
Az A4Tech X7 F2 külsőre teljesen átlagosnak mondható. Abszolút jobbkezes jószág. Gombok terén sem hoz újat, hiszen a hagyományos egérgombok mellett a baloldali két kapcsoló sem szokatlan. Az A4Techtől megszokott két gombot is megtaláljuk rajta. Az egyik a „sorozatlövő”, a másik a DPI értékét állító.
6
Az egérke vezetéke sajnos egyáltalán nem utal arra, hogy játékosok keze alá szánták. Vastag és merev, ami az A4Tech X7 F2 csekély tömege mellett, használat közben kimondottan zavaró. A használaton jelen esetben a játékot értjük, normál asztali egérként teljesen elfogadható a kábel.
7
Az optika terén a korábban már bemutatott V-Track technológiát kapjuk, ami nem csak a gyártó ígérete, hanem saját tapasztalatunk szerint is képes szinte bármilyen felületen működni. Persze nem szabad elfelejteni, hogy a játékok alatti precíz érzékelésre van szükség, ez pedig, hiába fejlett az optikai érzékelő csak megfelelő felületen, asztallapon vagy egérpadon képzelhető el.
8