Lajm i fundit i Xiaomi

view_module Reorder

Xiaomi ende më sillet!

Prodhuesi ynë i preferuar kinez këtë herë në ditën e këngës kineze (11.11.).

access_time Nëntor 2018 15 16: 19

Xiaomi Ninebot Segway ES1 rul elektrik për një pjesë të çmimit të brendshëm

Për shkak të veprimeve të tilla ne si të blerë nga Kina!

access_time Nëntor 2018 09 09: 18

Xiaomi Amazfit Stratos është një fitues i zgjuar në një depo evropiane

Çmimi u thyer më në fund nga kufiri i dollarit 150, natyrisht poshtë.

access_time Nëntor 2018 08 09: 13

Sot, fletoret nga Xiaomi janë më të lira në ditën e këngës!

Familja Xiaomi notebook është zgjeruar ndjeshëm gjatë vitit të kaluar, ne kemi marrë një gamë të gjerë të katër varieteteve në një zbritje të rëndësishme.

access_time Nëntor 2018 06 21: 21

Xiaomi Mi MIX 3 6 / 128 GB - edhe mund ta blesh!

Telefoni i ri është tashmë në raftet e dyqaneve kineze të dyqaneve, kështu që mund të themi një çmim.

access_time Nëntor 2018 02 10: 49

Asgjë nuk shkon pa probleme me Xiaomi

Për shembull, ata mendojnë se ngarkuesi pa tel mund të jetë shumëfunksional.

access_time 2018 tetor 26 14: 36

30 është më i lirë se kubiku magjik i Xiaomi

Versioni me sensorë është një zhvillim i mëtejshëm i kubit të Rubik.

access_time 2018 tetor 25 10: 28

10 GB memorie gjithashtu do të jetë në dispozicion për Xiaomi Black Shark 2

Vetëm ditët e 15 do të kërkohet të presin që versione të vogla të dërgohen.

access_time 2018 tetor 25 09: 44

Xiaomi Mi A2 dhe Mi A2 Lite: Dallimet dhe ngjashmëritë, Ne ju ndihmojmë të zgjidhni

arrow_forward

Për meshkujt, dhurata më e mirë - ne testuam rroje rroje Xiaomi

arrow_forward

Magjia magjike në modalitetin Xiaomi - ky është Xiaomi AQara Magic Cube

arrow_forward

Xiaomi Redmi 5 test telefoni - ndryshimi i qëndrimit dhe formë të re në mes të klasës së mesme

arrow_forward

Xiaomi Wowstick 1F + provë kaçavidë me një sy profesional

arrow_forward

Më shumë lajme Xiaomi

Hijack Çmimet Xiaomi - një veprim i papritur, do të bien në kafshët!

Veprim interesant u lançua në GearBest, ata mbajtën zbritje të çmimeve, por i zbuluam!

Xiaomi është në trurin tonë!

Qëllimi është fisnik, rezultati është i diskutueshëm për momentin, dhe pa dyshim do të ishte rasti.

Sot është dita kur blini rul Xiaomi ose biçikleta elektrike ...

Zbritje në fund të sezonit, kur planifikoni të blini biçikletë ose biçikletë, koha juaj ka ardhur.

Xiaomi është tashmë në sytë tanë, këtu është kulla e zgjuar e TOWNEW

Ata nuk pushojnë derisa të pastrohen të gjitha objektet e banesës.

Sot ne kemi më të lirë Xiaomi Redmi Shënim 6 Pro dhe më shumë telefona Xiaomi ...

Çmimi i një telefoni të ri me një çmim të mirë tani mund të përpunohet më tej.

Brutal, qindra dollarë në rollers Segway Xiaomi

Vera është e gjatë, çmimet e rrotullimit bien, tani duhet të blejnë!

A mendoni se kubi i Xiaomi mund të funksionojë vërtet?

Duket se është pak fëminore, edhe pse është projektuar posaçërisht për të rriturit.

Xiaomi Youpin është një ngrohës uji emocionues

Jashtëm minimalist ka një bark të bukur.

Hipster Xhaketë për Xiaomi Mode!

Nuk ka thjesht një zonë në jetë ku nuk ka ide të papritur për Xiaomin - kështu që ne i duam aq shumë.

Dru i hekurit? Jo! Ora e drurit Xiaomi!

Është një produkt Xiaomi që nuk është me vlerë të blesh.

Tre oferta për kuponat Xiaomi kur kurseni pak!

Redmi S2, Mi Band 3 dhe një termos interesant.