Telefoni më i hollë në botë i rezistuar ndaj ndikimit u bë ioutdoor X

Lexuesit Rishikimi: 0 / 5

Yll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktiv

Mund të harrosh telefonat e thyer të rëndë, dhe ioutdoor X siguron një trashësi standarde.

ioutdoor X 1


Emri i jashtëm në vendin tonë është më pak i njohur, kompania siç sugjeron emri i saj është prodhimi i telefonave jashtëzakonisht të thyer. Ne gjithashtu u përpoqëm modelin tonë përbrenda dhe ne ishim shumë të kënaqur me të: Ioutdoor T1 - A bën Classic të Gjithë?

ioutdoor X 2

Sot, u lançua telefoni i ri i kompanisë, i cili jo vetëm që mori hardware të fortë, por edhe një pamje mbresëlënëse. Për më tepër, prodhuesi si telefoni më i hollë në botë i trondit pajisjen X. Ajo nuk duket e trashë në foto, është vetëm 1,04 centimetra sipas të dhënave të fabrikës. Korniza prej alumini nga mbrojtja ioutdoor X nga TPU, e zhvilluar nga gjerman Bayer, me rezistencë të lartë (poliuretani termoplastik) është bërë, e cila garanton se celularët në kushte të vështira do të na shërbejnë edhe në planin afatgjatë. Sigurisht, rezistenca e duhur e ujit dhe pluhurit janë të domosdoshme për gjyqësorin. Ioutdoor X është IP68 i certifikuar, kështu që ju mund ta përdorni atë në një thellësi prej dy metra për minuta 30. Dhe mund t'i përdorni ato fjalë për fjalë, sepse telefoni është përgatitur edhe për fotografitë dhe videot nënujore. Në qoftë se nuk ishte e mjaftueshme, prodhuesi garanton se telefoni mbetet funksionale dhe -20 mes shkallë 55, por shumë i ftohtë ose duke përjetuar shkallën -40 e 70 ngrohjes shkallë si.

ioutdoor X 3

Sigurisht, hardueri i fuqishëm i jashtëm gjithashtu kërkon pajisje të forta. Zemra e telefonit mes-varg kdevelt MediaTek Helio P23 tjegull, e cila ka tetë bërthama dhe ora 2-GHz shpejtësi në dispozicion. Jashtë celular 6 128 GB GB memorie dhe masiv magazinimit mund të gjendet, e cila është ende një volum megsüvegelendő fund të lartë është mobiltól. Prodhuesi gjithashtu mendohet të duan të jenë të fotografuar, kështu që Sony sensor dhe 16 8 + kamerapárost gjetur megapixel në anën e pasme, dhe një pune 13 megapixel kamera në pjesën e përparme. Fondet janë edhe sensorë që çdo gjë është e të gjithë sytë dhe zemra dëshiron, lexuesi gjurmë gishtash përmes sensorit busull gravitetit dhe xhiroskop, NFC mund edhe mori në telefon. Në ioutdoor X, shfaqni kolona 5,7, rezolucion HD + dhe qelqi Gorilla Glass mbi të për mbrojtje.

ioutdoor X 4

Mund të shihet se ioutdoor X nuk është një telefon i vogël, kështu që nuk është për t'u habitur që çmimi i standardit kinez është i lartë. Këtu, natyrisht, ne theksojmë standardin kinez, në krahasim me prodhuesit më të njohur dollarë 240, ose rreth 68 mijë forinta çmim nuk më shumë mund të thuhet.

Telefoni juaj mund të porositet me ofrimin e linjës së përparësisë pa pagesë dhe TVSH, dhe kostoja e transportimit është vetëm 600. Këtu mund të porositni: ioutdoor X