10 është vegël më popullore kineze në tetor

Lexuesit Rishikimi: 0 / 5

Yll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktiv

Lista e popullaritetit të tetorit në webstoreun tim të preferuar arriti.

vernee_mix_2_2.jpg

Mendova se kam një listë të vërtetë të të gjitha-në-një, në krahasim me gjysmën e telefonave. Është në rregull, le të shohim se cilat ishin produktet më të njohura në tetor!

10. Pastrues ajri Xiaomi

xiaomi_smart_mi_air_purifier.jpg

Vendndodhja e fundit në listë është pastruesi i ajrit me performancë të lartë Xiaomi, i cili madje mund të transmetojë 380 metra kub në orë për të pastruar ajrin, me një maksimum të prodhimit deri në 46,6 për metër katror ose të sheshtë. Mund të funksionojë plotësisht në modalitetin automatik, por gjithashtu mund të zgjatet nëse dëshiron. Meqenëse është pothuajse e natyrshme që një produkt Xiaomi të jetë në përputhje me aplikacionin e telefonisë Mi Home, mund ta kontrollojmë atë nga telefoni ynë celular përmes intrenetit. Kujdes, ky pastrues ajri ka një prizë kineze, kështu që nëse bashkoheni me shumë njerëz në shtëpinë tuaj, të cilët kanë pastrues të zgjuar të ajrit të Xiaomit, filtrojnë ajrin, atëherë shikoni edhe konvertuesin e webshop-it!

Këtu mund të blesh një pastrues të ajrit: Xiaomi Mi ajrit të pastrimit të ajrit

9. Karta e kujtesës 64 GB MicroSD UHS 3

samsung_64_gb_microsd_uhs_3_memoriakartya.jpg

Unë nuk mund të shkruaj shumë për këtë kartë, aq shumë saqë është aq e mirë që në tetor blerja ime më ndihmoi të bëhem vendi i nëntë. Hapësira e magazinimit 64 GB është pothuajse gjithçka që ekziston në ditët e sotme, dhe shpejtësia e leximit dhe e shkrimit të standardit UHS 3 janë gjithashtu të përshtatshme për përdorim me kamerat sportive 4K. Gjithkush e di se çfarë transmetuesish shtesë janë në media në shtëpi kështu që ndoshta askush nuk është i befasuar se çmimi i kësaj karte memorie është afërsisht gjysma e çmimit të brendshëm.

Ju do të gjeni këtu: Karta e kujtesës 64 GB MicroSD UHS 3

8. Lenovo P8 Tablet PC - Blu i Thellë

lenovo_p8_1.jpg

Vetëm një javë më parë, kam shkruar për këtë tabletë si një nga marrëveshjet më të mira në kohët e fundit. E pra, duket se dikush tjetër mendoi se, pasi kjo tabletë e bukur blu kishte kaq shumë për të hyrë në tetë të lartë të listës së lartë 10. Natyrisht, kishte një komentues tjetër, qumështi i ëmbël i të cilit ishte i lagësht dhe deklaroi se 16 GB nuk duhet të blejë fare fare, por për fat të mirë shumica ndoshta u pajtua me mendimin tim. Në një tabletë, një procesor tetë-core Snapdragon thjesht do të thotë diçka si emri i prodhuesit, Lenovo është i njohur dhe i dashur në shtëpi.

Nëse keni humbur rekomandimin në këtë blog, ju mund ta gjeni këtu: Kjo tabletë është më e mira në muajt e fundit

Këtu është një nga tabletat këtu: Lenovo P8 Tablet PC - Blu i Thellë

7. Xiaomi Redmi Shënim Telefoni inteligjent 4

note4_3.jpg

Ju nuk u befasuat se kjo listë nuk mund të ketë qenë një nga telefonat më popullorë të Xiaomi. Falë rritjes së vazhdueshme të çmimeve, tani po marrim një çmim shumë miqësor për këtë version GLOBAL kështu që do të ishte pothuajse mëkat që të mos goditej. Shumë prej tyre e kanë bërë këtë me dhjetë core Snapdragon pro, memorien 3 GB dhe hapësirën e magazinimit masiv 32 GB deri në vendin e shtatë në listën e dhjetë të lartë.

Këtu mund të blini një pjesë të madhe të përvojës së Xiaomi në telefonin 4 Shënim: Xiaomi Redmi Shënim Telefoni inteligjent 4

6. Telefoni inteligjent S8 i Elephant është i zi

elephone_s8_8.jpg

Unë mendoj se unë jam duke marrë qasje shumë të mirë në ofertë, pasi ky telefon është përfshirë si një produkt i rekomanduar në blogun tonë këtë muaj. Jo çuditërisht, pasi ka aftësi që janë të pakrahasueshme nga telefonat më të shtrenjtë, dhe përveç këtyre aftësive, prodhuesi ka vendosur një çmim mjaft të qesharak. Procesor dhjetë bërthamësh, memorie 4 GB dhe ruajtje në masë 64 GB, si dhe një ekran i shkëlqyeshëm 2560 x 1440 pixel. Nëse kjo nuk është e mjaftueshme, ka një kamerë të pasme 21 megapixel në kategorinë e saj në telefon. S'është për t'u habitur që këto aftësi e kanë bërë atë popullore dhe pavarësisht se janë në gjendje të fitojnë vendin e gjashtë, ka qenë në treg për të paktën dy muaj. Edhe më interesant është vendi i gjashtë për versionin e zi, por versioni blu është 11. këtë muaj.

Ju mund ta lexoni rishikimin tonë këtu: Cili është telefoni më i mirë kinez për të luajtur?

Ju mund të porositni nga telefoni juaj këtu: Telefoni inteligjent S8

5. ?????

Pyetjet e pyetjeve nuk nënkuptojnë se ne nuk e dimë se çfarë produkti është në vendin e pestë, por që ka një produkt që është renditur në një ngjyrë të ndryshme nga të pestat në tjetrën. kjo gjithashtu do të thotë se në pesë të parat, dy produkte ndryshojnë vetëm me ngjyra!

4. Byzylyk Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2 3

Unë nuk mendoj se ky produkt është i habitshëm në këtë listë, ose më mirë, ne do të ishim të befasuar nëse nuk do të përfshiheshin. Unë kam shkruar shumë herë, Xiaomi Mi Band 2 është një nga produktet më të njohura në kompaninë kineze. Kjo është aq shumë për shkak të numrit të shitjeve që ai po fluturonte në elitën e prodhuesve të zgjuar të rrathës. Sigurisht, popullariteti nuk është rastësi. Mi Band 2 njeh shumë, ne marrim softuer të mirë në smartphone tonë dhe është aq e thyer saqë nuk do të besonim nëse nuk do ta shihnim atë të ngrirë, të gatuar, të hedhur dhe të nisur pa probleme.

Këtu mund të blini një: Byzylyk Xiaomi Mi Band 2

3. LEAGOO KIICAA MIX smartphone

leagoo-kiicaa mix-2.jpg

E di që e keni lexuar shumë herë, por duhet të shkruaj pa pushim. Unë nuk e kuptoj pse të gjithë po e drejtojnë këtë telefon. Unë nuk e kuptoj se si LEAGOO ishte në gjendje të sillte një telefon pa korniza me një procesor tetë-core, memorien 100 GB dhe një ekran 3 GB të ndriçuar me ekran të plotë HD me një dollar $ 32 (duke përfshirë edhe diferencën e tregtarit). Është goxha e bukur dhe një central elektrik i vërtetë në krahasim me çmimin e tij. Ju e dini gjithçka që prisni nga një telefon sot, të gjitha me një çmim që unë mezi besoj se është e vërtetë, por ajo ka dalë kundër meje për tre muaj tani.

Kontrolloni Ju jeni këtu: LEAGOO KIICAA MIX smartphone

2. Xiaomi Mi Robot vakum

xiaomi_mi_robot_vacuum.jpg

Vendin e dytë për pastruesin e vakumit Xiaomi mund të jetë i habitshëm, pasi shumë nga pajisjet e tij më të lira mund të blihen. Megjithatë, nuk duhet harruar se ne po flasim për një produkt Xiaomi këtu dhe emri i prodhuesit pothuajse premton të marrë cilësi të jashtëzakonshme për paratë tona. Aftësitë e jashtëzakonshme, fuqia e thithjes 1800 PA, bateria e madhe, mbajtësi i litrave 0,42 dhe operacioni i vazhdueshëm 2,5 orë. Me sensorë të saj, ajo zvarritet në shtëpinë tonë, kursen mobiljet tona dhe me lehtësi kthehet në stacionin e lidhjes në fund të pastrimit. Sepse Xiaomi mund të pritet të ketë veçori të zgjuara. Ne gjithashtu mund të kontrollojë fshesë me korrent nga celulari ynë.

Ju mund të merrni këtu nëse doni një fshesë me korrent robot të klasit të parë për Krishtlindje: Xiaomi Mi Robot vakum

1. Telefoni i zgjuar Vernee MIX 2 - i zi

vernee mix-2-6.jpg

Këtu është produkti më popullor dhe i pestë më i popullarizuar i muajit. Telefoni konsumohet në një sasi që versioni i zi ishte vendi i parë në podium, ndërsa versioni blu ishte i pesti. Nuk është për t'u habitur, pasi telefoni i Xiaomi MIX ofroi modelin, Vernee arriti të projektonte telefonin, duke krijuar një telefon që ishte jasht bukur, me një hardware të fortë brenda. Meqë ne kemi shkruar për një demonstrim shumë të detajuar të prezantimit hardware, ju lutem lexoni këtu atë që kemi shkruar në datën e hyrjes: A e shtyp Vernee MIX 2 telefonat e Xiaomit?

Për fat të keq, veprimi hyrës ka mbaruar, por besoj, prandaj çmimi aktual nuk është shumë për hardware.

Këtu do të gjeni më shumë informacione: Vernee MIX 2 smartphone

Nëse dëshironi të shihni një produkt nën Ti gjithashtu nën pemën e Krishtlindjes, mos prisni shumë nga rendi (duke ditur performancën e postës). Shikoni për EU Express në mes të mënyrave të transportit, të cilat tregtari premton të jetë pa doganë dhe TVSH për produktin e dëshiruar!