Lajmet e fundit

view_module Reorder

Shitjet SSD janë rritur, dhe kjo ende mund të ketë disavantazhe

Bilanci delikat i ofertës dhe kërkesës lehtë mund të ngatërrohet. ...

access_time 2018 Maj 25 15: 07

DICE dhe AMD u ndërprenë

Battlefield V do të favorizojë produktet e tij të mëdha rivale. ...

access_time 2018 Maj 25 13: 52

Promovimet e kuponit të GearBest - Maj 24.

Në këtë faqe, ju mund të gjeni promovime të përditshme të kuponit në dyqanin GearBest. E ...

access_time 2018 Maj 24 18: 15

PowerColor ka rimbushur vetëmbrojtjen e AMD-së

Ata nuk do të presin më, kështu që pasardhësi R9 Nano (jozyrtar) do të arrijë së shpejti. Për momentin pak ...

access_time 2018 Maj 24 15: 31

Gjykimi AMD Ryzen 2000 është mjaft i mirë

Seri AMN Ryzen 2000 ishte tepër pozitiv, të paktën në 3DCenter.org ...

access_time 2018 Maj 24 14: 45

Më pëlqen iPhone X, por vetëm regjiment 26, ne do t'ju tregojmë zgjidhjen!

Siç citon filmi klasik i përjetshëm, është pak e verdhë, pak i thartë, por është e jona. ...

access_time 2018 Maj 24 00: 08

Lojë diellore për ndërtimin e motoçikletave për inxhinierët e ardhshëm

Ajo mëson të luajë dhe jep një sukses të lehtë për brezin në rritje dhe, natyrisht, për baballarët. ...

access_time 2018 Maj 23 19: 01

Unreal Gold është falas

Falë Epic, ju mund të kaloni pushimet këndshëm nëse nuk shikoni klasikët e vjetër.

access_time 2018 Maj 23 17: 29

Promovimet e kuponit të GearBest - Maj 23.

Në këtë faqe, ju mund të gjeni promovime të përditshme të kuponit në dyqanin GearBest. E ...

access_time 2018 Maj 23 17: 26

Marrëveshjet më të mira

Më pëlqen iPhone X, por vetëm regjiment 26, ne do t'ju tregojmë zgjidhjen!

si iPhone X, por vetëm regjimenti 26, ne do t'ju tregojmë zgjidhjen!

Lexo më shumë
[Kuponi] Oferta e telefonit të ditës - 8 me farë për 26 për mijë foronat

[Coupon] Oferta e telefonit të ditës - 8 me farën për 26 për mijë foronat

Lexo më shumë
[Kupon] I madh, 30 për qind veprim Xiaomi për pushime

[Coupon] I madh, 30 për qind veprim Xiaomi për pushime

Lexo më shumë
NO.1 F7 - Rripat me GPS dhe jetëgjatësi të gjatë

NO.1 F7 - Rripat me GPS dhe jetëgjatësi të gjatë të baterisë

Lexo më shumë
Oferta e telefonit ditore - me 8 core 30 nën 1.000 $

A ditore - 8 me farën 30 nën $ 1,000

Lexo më shumë
[Kuponi] DJI Mavic Pro - droni më i mirë, për çmimet çmendur para sezonit

[Coupon] DJI Mavic Pro - droni më i mirë, i çmendur për para sezonit

Lexo më shumë

Xiaomi notebook Pro - fletori më i mirë kinez për testim

arrow_forward

Top 20 Xiaomi vegël 2018 pranverë

arrow_forward

Ka disa këshilla për të mos ngutur para makinës!

arrow_forward

Mercusys MW325R - a është thjesht e mrekullueshme ?! (Përditësuar!)

arrow_forward

Ne kemi provuar se çfarë mund të bëjë një shpinës 10 dollarë

arrow_forward

Më shumë lajme

Geforce GTX 1050 arrin

Karta është një lloj hibride, një kalim midis Geforce GTX 1050 dhe Geforce 1050 Ti aktuale.

Inteligjenca artificiale ndihmon tela e re e Xiaomit

Jo, kjo nuk është MITU tashmë e disponueshme, është një tjetër pjesë e veçantë.

Ne jemi duke kërkuar për Xiaomi Mi 7, që vjen me Xiaomi Mi 8

Ende nuk është e qartë nëse një ose dy telefona janë të pranishëm në Xiaomi.

Promovimet e kuponit të GearBest - Maj 22. - MA 360 OFERTA SPECIALE!

Në këtë faqe, ju mund të gjeni promovime të përditshme të kuponit në dyqanin GearBest. Këto janë çmimet më të mira në net atë ditë për produkte specifike.

EVGA u mbyll për një epokë

Menaxher i Produkteve EVGA, Jacob Freeman, ka konfirmuar se nuk do të jetë në DVD disqe me shoferët e motherboard në të ardhmen.

Samsung po bën një monitor të vërtetë të hollë!

Teknologjia nuk është larg nga Samsung, prandaj mendojmë se është diçka e tillë.

Mendoni kur rrjeti hungarez është i pashpirt!

Të cilin? Sipas revistës angleze, banorët mesatar të ishullit marrin të njëjtën shpejtësi si interneti.

Promovimet e kuponit të GearBest - Maj 18.

Në këtë faqe, ju mund të gjeni promovime të përditshme të kuponit në dyqanin GearBest. Këto janë çmimet më të mira në net atë ditë për produkte specifike.

Kjo do të shfaqet në Windows XP 2018!

Ne kemi patur një vështrim në punën e kryeveprës së Camer Kaan Avdan, kështu që ne nuk e humbëm vërtet këtë spektakël verbues.

[Kuponi] Oferta e telefonit të ditës - 8 me farë për 26 për mijë foronat

Nuk është i përsosur, por procesi 8-core Snapdragon në këtë grusht shteti është shumë i zhytur në mendime.

Promovimet e kuponit të GearBest