person_outline
Барај
  • Xiaomi вести
  • напишано:
  • Прочитајте: 872

Хипстер јакна за Xiaomi Режим!

Преглед на читателите: 5 / 5

Ѕвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активна
Хипстер јакна за Xiaomi Режим! - 5.0 надвор од 5 врз основа на 1 гласање

Едноставно нема простор во животот, каде што не постои неочекувана идеја за Xiaomin - така што ги сакаме толку многу.

xiaomi јакна nyito v2

90FUN Стилски маскирани јакна од Xiaomi youpin - 139,00 долари

Благодарение на новиот слој на познатиот производител, сосема нов слој на 90fen. На прв поглед, производот не покажува сјајни работи: IPX7 автентикација (отпорност на вода) или габардин материјал (густо ткаен волна ткаенина која е совршено прилагодлива и удобна). Од пердувката обложена јакна до точка, ние би се претпостави дека тоа е идеално за есенските месеци, бидејќи не изгледа толку дебела што не мраз во зима. Па, тогаш може да дојде изненадување!

Chaqueta 90Fun3 Chaqueta 90Fun4

Јакна е навистина само од надвор, што укажува на обичен производ, во кој ситуацијата е сосема поинаква, бидејќи има многу сериозен електронски систем за греење. Работата е дека ние ставаме надворешна батерија во еден од нашите џебови (моќна банка) и ќе мораме да ја поврземе со јакна - сликата погоре. Кога ова ќе се направи, јакната ја претвора енергијата од батеријата во топлина, ние ќе ги согледаме следниве области: вратот, половината, грбот. Се разбира, овој механизам не секогаш ќе биде активен, греењето автоматски се исклучува кога температурата надминува одредена граница (помеѓу 40 ° C и 50 ° C), а исто така со помош на копче можеме да го исклучиме самиот греење. Програмерите велат дека системот претрпе темелно тестирање (краток спој и заштита од прегревање), така што неговата употреба нема да биде шокантна. Црна боја е фиксна, големината може да се промени: S, M, L, XL и 2XL.

чудесен внатре

Јакна може да се купи со дисконтна стапка до октомври 19. Всушност, ова не е парична казна, и, секако, исто така е точно дека добрата соба е помалку убедлива отколку кога чекаме автобусот надвор од минусите ...