person_outline
Барај

Неодамнешни вести на Xiaomi

view_module Пренареждане

Új Xiaomi Mi 8 verzióról szólnak a pletykák

Lehet, hogy az Xiaomi Mi 8 és Mi 8 SE mellé újabb és talán olcsóbb változatot kapunk.

access_time 2018 Август 14 19: 44

Денес 100 е илјада форинти поевтини од проекторот Xiaomi, домашно кино на иднината

Затоа не е евтин, но ретко добиваме таков попуст!

access_time 2018 Август 13 10: 47

Нов мускулен телефон со течни ладење доаѓа од Xiaomit под името Pocophone F1

Во Xiaomi, тие не седат на нивните ловорики, тие го покриваат целиот пазар.

access_time 2018 Август 07 18: 23

Транспарентен задниот капак за најдобриот телефон Xiaomi

Врвната верзија на Xiaomi Mi 8 ветува вистинска специјалност.

access_time 2018 јули 31 15: 13

Телефонот со течно ладење на Xiaomi доби прифатлива цена

И покрај тоа, тоа не беше евтино, но моливката беше изненадувачки тенка во споредба со нејзиното знаење. Црвената ајкула Xiaomi е наменета за играчи. Се разбира, денешното најсилно пеење на нашите централни чипови на нашите страници ...

access_time 2018 јули 30 12: 24

Имаме Xiaomi Ми 8 европска верзија и подарок Ми Бенд 3 паметни ...

Подобро спарување сега не постои многу, а телефонот е достапен со попуст, а нараквицата е подарок.

access_time 2018 јули 23 16: 42

На јули 3 доаѓа новиот џиновски телефон на Xiaomi, Ми MAX 3

Xiaomi Mi MAX серијата е вистинска љубопитност во портфолиото на компанијата, бидејќи секогаш има акутен тренд во големина.

access_time 2018 Јуни 26 19: 56

Секој ден имаме нова кутија за производи Xiaomi - тука е хидраулијата Xiaomi

Добро, доволно, доволно за дивеење, можеш да седнеш. Тоа е само спирален, тоа е мотор и сè.

access_time 2018 мај 29 21: 32

Тие не спасиле ништо од новиот таблет на Xiaomi, Mi Pad 4

arrow_forward

Ние ги тестиравме слушалките на Xiaomi Mi Dual Driver (BRE01JY)

arrow_forward

Xiaomi Што е 8 против Xiaomi MI MIX 2S, или што ми се допаѓа?

arrow_forward

Виртуелната реалност е очила, како што замислува Xiaomi

arrow_forward

Најдобар Xiaomi gadget за 5000 форинти - јуни

arrow_forward

Повеќе вести Xiaomi

Вештачката интелигенција му помага на новата жица на Xiaomi

Не, ова не е веќе достапен MITU, тоа е уште еден посебен дел.

Ние бараме Xiaomi Ми 7, доаѓајќи со Xiaomi Ми 8

Се уште не е јасно дали еден или два телефона се присутни во Xiaomi.

[Купони] Огромни, 30 проценти Xiaomi акција за одмор

Шатор, ранци, термос и ремени, оваа година можете да одите на одмор со Xiaomie.

Xiaomi Mi 6X / A2 - тука е деталната спецификација

Очекуваме Xiaomi A1 / 5X поврзан наследник како Месија, не како што Xiaomin требаше Откупителот.

Xiaomi Mi 7 ќе биде лансирана кон крајот на мај

На врвот мобилен доаѓа со вграден читач на отпечатоци под стаклото на екранот.

Сега е достапна во продавницата Xiaomi во Чешка со новиот среден опсег ...

Дојде од ништо, не разбираме зошто, но тука е Xiaomi Redmi S2.

Меѓу првите, Орео е телевизиската кутија Xiaomi

Бета верзијата е веќе на тестери за да можеме да почнеме да ги намалуваме центите.

Xiaomi е 4. најголемиот производител на телефони

Дури и местото не е навистина интересно, но едногодишниот раст.

Слушалки од гејмер доаѓаат од Xiaomi

Како и обично, полнети со статисти, но изненадувачки евтино.

Newsgroup Xiaomi до крајот на април

Во зафатен месец сме премногу омилени, сега се обидуваме да ја сумираме суштината сега.

Како знаеш како да го направиш тоа без чантата на Xiaomi?

Знаев дека нешто ми недостига од мојот живот, но дотогаш не знаев што е тоа.

Xiaomi Mi 6X / A2 - Спецификации и видеа добиени

Колку повеќе знаеме за новиот телефон толку подобро сме!

Лозинка star-snippets.com

Забележите: Недефиниран индекс: hoc.hu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on-line 437

Забележите: Недефиниран индекс: hoc.hu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on-line 439