Барај
  • додатоци
  • напишано:
  • Прочитајте: 633

Дали ви се допаѓа целосно да се коцка? Тогаш ова ќе биде безбедно за вас!

Преглед на читателите: 0 / 5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

Така китовите доаѓаат подобро.

GameSir F2 FIRESTICK Игра Стисок за iOS, Андроид телефон држач Игра 2 предизвикувачи Активирањето Fire.jpg 640x640

GameSir F2 Firestick Зафат Игра Монт Заградата - $ 12,99

Инвентивни GameSir játékvezérlőjét секој гејмер душа препорачуваме на нашите читатели, ако сакате да се добие во текот на вашата омилена игра малку дополнителна предност. Работи до стабилна и комфорен држач помага во управувањето, бидејќи двете екстра "клип" може да се постави било каде, кои потоа може да се постигне брзо со помош на прстот. Мислам дека најлесен начин е, ако ги гледате видеото подолу наместо quibbling, како што и тоа е препорачливо да го стори тоа, бидејќи на неповторлив движење на момци во него.

Материите се толку многу busier од паметен телефон дизајниран џојстик дека операцијата не бара Bluetooth конекција (барем не консумираат повеќе од Telo), покрај убиството вклопува мало место. Покрај тоа GameSir F2 само неколку потези да се соберат, се користи како што е малку сместен - ќе мора да дознаам нешто за себе во спотот транспарентен. Големината може да се контролира, се разбира, благодарение на неколку видови на okostelefonnál е распореден: пониската вредност на полковникот 4,5, 6,4 инчи и на таванот. PUBG високо препорачливо за фановите на gadgets, јас не мислам ненамерно рекламирате оваа игра на секој чекор.