Барај

А ременот телефон за пеколот на животот, тука е Vernee V2 Про

Преглед на читателите:5/5

Ѕвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активна
А ременот телефон за пеколот на животот, тука е Vernee V2 Про - 5.0 надвор од 5 врз основа на 1 гласање

Ако често го скршите вашиот мобилен телефон, Vernee V2 Pro е за вас!

вернее v2 pro 1

[Купон] Понуда на денот Телефон - 8 со семе за 26 за илјадници форинти

Преглед на читателите:0/5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

Тоа не е беспрекорно, но 8-јадната кученца на Snapdragon во овој државен удар е многу внимателна.

LeTV Le S3 X522 1

Телефонска понуда за денот - со 8 јадро 30 под 1.000 долари

Преглед на читателите:0/5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

Тоа не е беспрекорно, но осум-јадната кула од кученце е толку интензивна.

LeTV Le S3 X522 1

iPhone X дизајн и 65 мегапикселна фотографија се изненадувачки евтини

Преглед на читателите:0/5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

Ако ви се допаѓа телефонот на Apple, но не сакате да плаќате многу за прилично надвор, тогаш мобилниот телефон на Leagoo ќе биде ваш.

leagoo_s9.png

До сега непобедлива батерија доаѓа со ULEFONE POWER 5

Преглед на читателите:5/5

Ѕвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активнаЅвездата е активна
До сега непобедлива батерија доаѓа со ULEFONE POWER 5 - 5.0 надвор од 5 врз основа на 5 гласови

Добиваме капацитет на батерија што не треба да се вклучи повеќе од една недела.

 geekbuying Ulefone моќност 5 6 0 инчен 6GB 64GB паметен телефон Црна 508942