person_outline
Барај

HOC е брза за почетници и почетници, или така пишуваме!

Преглед на читателите: 0 / 5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

тајно се надеваме дека многу од нашите читатели објавија овие стари линии átfutásánál, не извади надвор во текот на годините, не е точно лесно, но според последните бројки се за среќа, голем број на нови членови. Следниве мисли се за двата табора, очигледно, вториот ќе најде новина во него.

хок лого

Веројатно не за никого е дека најголемиот дел од блокаторите на реклами го направија животот на онлајн порталите многу тежок. За повеќето сајтови, беше од витално значење да се најдат други надворешни или внатрешни ресурси. Не е тајна дека Gearbest во моментов е во нашата улога во оваа улога. Од ова се обидуваме да го извлечеме максимумот од тоа, да ја обликуваме ситуацијата така што секој може да го направи тоа. Очигледно во овој момент, нашите читатели главно се занимаваат со тоа како можат да имаат корист од ова. Па, тука во овој момент можеме да ви понудиме:

  • Секој ден нов попуст забава
  • Gearbest забава кодот билтен
  • Тестови и презентации за нивните возбудливи уреди
  • Ова се главните работи што се надевате да ги зачувате малку, а од друга страна, можеме да ви помогнеме со вашето лично искуство пред или по купувањето.

Има повеќе, да речеме

Според принципот ad-and-get, на страницата се објавува барем една вест, запис, статија - симпатична подвлечена - на дневна основа. Сметаме дека можеме да ги сортираме во две главни групи, овде веднаш забележуваме дека ова не беше природно поради случајноста:

  1. Кога дизајнерот го започнува денот со двојно / тројно кафе
  2. Цена на шампионите

Сакате сензорот за движење ноќно светло под креветот? Или звучник во форма на черепот, каде што првите заби ќе ги заменат броевите? Истото со зајаче дизајн? Вие сте добро претпоставени, во овој рејтинг ќе ги најдете оние gadgets, кои поради некоја причина, дајте го осигурувачот темелно. Секако, тие се исто така достапни за една нишка, но тука шпекулираме дека во голема мера ќе им служи на потребите на нашите посетители кои сакаат да читаат за чуден работи, а не секојдневни решенија. Вообичаено по наслов лесно е да се препознае што сакаме во ова поле - дополнителна референтна точка е <> знак за отворањето слики.

Нема изненадување во името на не сосема скромни "шампиони во цената". Производи што може да се купат по многу поевтина цена од домашната цена на Gearbill. Еве, на пример, мемориски картички, за паметни телефони, лаптопи, мислиме дека огромното мнозинство на случаи, каде што името на работи веќе се појавува во насловот на вести - "duckbill" имаме тука!

gearbest забава кодот билтени v2Можете да го најдете на почетната страница!

Се надеваме дека со оваа шема ќе ги задоволиме вашите потреби доволно, би додале уште неколку зборови пред да одиме понатаму. Ние исто така имаме часовник 24 за еден ден, а освен тоа, во материјална смисла, ние не сме во позиција да ги тестираме сите постоечки производи што ги споменуваме. Статиите се вклучени во другите табот презентации, тука можеме да vesézni работи внимателно, но не постои капацитет во случај на пократки записи - да се избегне забуна дека е добро ако знаете! Ги скицираме следните кругови, земајќи ги предвид следните главни аспекти:

  1. Gearbestes рејтинг за даден производ - гледајќи на страницата на производителот, ако е достапна - истражување по позначајните повратни информации од купувачите.
  2. Барајте тестови и презентации, доколку е достапно, со некомпресирани видеа.
  3. Цена споредба за нереално евтини работи.
  4. Се разбира, ние исто така претпочитаме да уживаме во разни попусти и попусти.

Тоа е сè што можеме да направиме за добра причина. Знаеме дека методот е далеку од совршен, па затоа не можеме да ви гарантираме дека секој производ тука ќе биде толку светла како и првата. Бидејќи тоа е техничка алатка (општо), неуспесите секогаш може да се појават. За такви случаи, ве молам, се извинуваме за тоа, секако дека не сте надвор од длабоката вода кога проблемот е завршен. Идеално jönnétek во Ti слика, hozzászólásaitokkal, véleményeitekkel, со искуство ќе се добие слика на производот во прашање во различни аспект што е секако полесно одлуки. Или имавме премногу забавно сонување? Излегува време ...

купони промоции најбрзиотИ нема да биде тешко да се најде.

Покрај тоа, се разбира, ние остануваме на "традиционалниот" hírezésnél, досега нашите можности се обидуваат да го пријавите на тековната новини (како што Криза и Спектер, NVIDIA Титан V), ​​трендови (тоа ќе биде поевтино NAND чипови, станува скапо графички картички, итн), многу (VLC media player, Opera, Vivaldi, итн.) За најновите изданија. Понекогаш, за жал, се должи на многу напорни природа, навистина тие често не се хок ТВ емитувања во вообичаените линија до широк.

Гледајќи во минлива слика, тогаш сме тука. Како и секогаш, ние секогаш сме заинтересирани да ги земеме коментарите, манифестациите на праведноста.

мислења

s3nki
Цитат - Joci:
Цитат - s3nki:
Сега е можно да се претплатите одделно. Две различна тема за билтени и тогаш изберете вести хок забава код во кодот на забава како што е соодветно.

Ви благодариме!
Но, сè уште постои прашање ...
Секој кој е запишан да го стори тоа, ќе мора повторно да се запише? Ако не, кој писмо ќе го добие? :)
Како и да е, мама и дете (а) се во ред? :)


Здраво!

Секој кој е претплатен на стариот билтен ќе ги добие двата актуелни писма од фондот, освен ако не се претплатиле на еден од нив. Претплатата е опционална, не е задолжително да се побара и одјавувањето, едноставно со кликнување на врската на дното на пораката.
joci
+1
Цитат - s3nki:
Сега е можно да се претплатите одделно. Две различна тема за билтени и тогаш изберете вести хок забава код во кодот на забава како што е соодветно.

Ви благодариме!
Но, сè уште постои прашање ...
Секој кој е запишан да го стори тоа, ќе мора повторно да се запише? Ако не, кој писмо ќе го добие? :)
Како и да е, мама и дете (а) се во ред? :)
s3nki
+1
Цитат - Joci:
Има неколку прашања, бидејќи прашањето за билтенот сè уште не ми е јасно.
1 кружни, 2 различни теми? Значи, не можете да се зачлените одделно на неделниот циркулар? Дали работи со GB-cup кружни? Или е можно да се претплатите одделно на еден и на друг?
Дали е одвоена старата кружна претплата (на пример, билтенот 3. HOC)?

Сега е можно да се претплатите одделно. Две различна тема за билтени и тогаш изберете вести хок забава код во кодот на забава како што е соодветно.
Med1on
За Gearbestes отворање слики, пробајте нова, префинет шема, веројатно евалуација на производот ќе се појави. Тогаш ние само треба да дознаам зошто влечење на фотографиите вертикално во Joomla ... : Lol:
Med1on
Цитат - Joci:
Има неколку прашања, бидејќи прашањето за билтенот сè уште не ми е јасно.
1 кружни, 2 различни теми? Значи, не можете да се зачлените одделно на неделниот циркулар? Дали работи со GB-cup кружни? Или е можно да се претплатите одделно на еден и на друг?
Дали е одвоена старата кружна претплата (на пример, билтенот 3. HOC)?


Прашањето е легитимно, надлежниот веројатно ќе може да ви одговори утре.
joci
+1
Има неколку прашања, бидејќи прашањето за билтенот сè уште не ми е јасно.
1 кружни, 2 различни теми? Значи, не можете да се зачлените одделно на неделниот циркулар? Дали работи со GB-cup кружни? Или е можно да се претплатите одделно на еден и на друг?
Дали е одвоена старата кружна претплата (на пример, билтенот 3. HOC)?