person_outline
Барај

DOOGEE BL9000

ТОББ
2018 јуни. 21 05: 40 - 2018 јуни. 21 09: 44 # 20241 тој напишал: kelizhou
kelizhou ја создаде темата: DOOGEE BL9000
DOOGEE BL9000
6GB RAM 64GB ROM
MTK6763 2.0GHz Octa Core
FHD IPS 5.99 นิ้ว หน้า จอ Двојно камера
Андроид 8.1 ส มา ร์ ท โฟน 4G LTE
Линк:
прилози:
Последен пат изменето од 2018 јуни. 21 09: 44 Објавено од: s3nki.

Те молам Bejelentkezés или ти си Креирај сметкада се придружите на разговорот!