Барај

Најнови вести

view_module Пренареждане

Продажбата на SSD се зголеми и ова може да има недостатоци

Деликатната рамнотежа на понудата и побарувачката лесно може да се меша. ...

access_time 2018 мај 25 15: 07

DICE и AMD се распаднаа

Battlefield V ќе ги поддржи своите големи ривалски производи. ...

access_time 2018 мај 25 13: 52

Промоции на GearBest забава - мај 24.

На оваа страница, можете да најдете промоции на дневни забава во продавницата GearBest. Е ...

access_time 2018 мај 24 18: 15

PowerColor ја пополни својата самоодбрана на AMD

Тие нема да чекаат повеќе, па наскоро ќе пристигне наследник R9 Nano (неофицијален). Засега малку ...

access_time 2018 мај 24 15: 31

Пресудата AMD Ryzen 2000 е прилично добра

Серијата AMN Ryzen 2000 беше неверојатно позитивна, барем во 3DCenter.org ...

access_time 2018 мај 24 14: 45

Ми се допаѓа iPhone X, но само полк 26, ќе ви го покажеме решението!

Како што цитира вечниот класичен филм, тоа е малку жолто, малку кисело, но тоа е наше. ...

access_time 2018 мај 24 00: 08

Соларна, моторна конструкција игра за идни инженери

Таа учи да игра и дава лесен успех на растечката генерација и, се разбира, на татковците. ...

access_time 2018 мај 23 19: 01

Нереално злато е бесплатно

Благодарение на Еп, можете да ги поминат празниците пријатно ако не ги погледнете старите класици.

access_time 2018 мај 23 17: 29

Промоции на GearBest забава - мај 23.

На оваа страница, можете да најдете промоции на дневни забава во продавницата GearBest. Е ...

access_time 2018 мај 23 17: 26

Најдобри зделки

Ми се допаѓа iPhone X, но само полк 26, ќе ви го покажеме решението!

како на iPhone X, но само на полкот 26, ќе ви го покажеме решението!

Прочитај повеќе
[Купон] Понуда на денот Телефон - 8 со семе за 26 за илјадници форинти

[Купони] Понуда на ден телефон - 8 со семе за 26 за илјадници форинти

Прочитај повеќе
[Купони] Огромни, 30 проценти Xiaomi акција за одмор

[Купони] Огромни, 30 проценти Xiaomi акција за одмор

Прочитај повеќе
NO.1 F7 - Ремени со GPS и долг работен век

NO.1 F7 - ленти со GPS и долг век на батеријата

Прочитај повеќе
Телефонска понуда за денот - со 8 јадро 30 под 1.000 долари

A ден телефон понуда - 8 со семе 30 под 1000 $

Прочитај повеќе
[Купон] DJI Mavic Pro - најдобриот беспилотно летало, за луди пред-сезонски цени

[Купони] DJI Mavic Pro - најдобриот беспилотник, луд за предсезонската сезона

Прочитај повеќе

Xiaomi лаптоп Про - најдобар кинески лаптоп за тестирање

arrow_forward

Топ 20 Xiaomi gadget 2018 пролет

arrow_forward

Има неколку совети кои не се мешаат пред машината!

arrow_forward

Mercusys MW325R - тоа е едноставно одлично?! (Ново!)

arrow_forward

Ние се обидовме што може ранецот 10 долар да го направи

arrow_forward

Повеќе вести

Доаѓа Geforce GTX 1050

Картичката е еден вид хибрид, транзиција помеѓу сегашните Geforce GTX 1050 и Geforce 1050 Ti.

Вештачката интелигенција му помага на новата жица на Xiaomi

Не, ова не е веќе достапен MITU, тоа е уште еден посебен дел.

Ние бараме Xiaomi Ми 7, доаѓајќи со Xiaomi Ми 8

Се уште не е јасно дали еден или два телефона се присутни во Xiaomi.

Промоции на GearBest забава - мај 22. - MA 360 СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!

На оваа страница, можете да најдете промоции на дневни забава во продавницата GearBest. Ова се најдобрите цени на нето тој ден за одредени производи.

ЕВГА затворени за една ера

Менаџерот на производот EVGA, Јаков Фримен, потврди дека нема да биде на DVD дискови со двигателите на матичната плоча во иднина.

Samsung прави вистински лигави монитор!

Технологијата не е далеку од Самсунг, па мислиме дека е нешто слично.

Размислете кога унгарската мрежа е невидлива!

Кој? Според англиското списание, просечните острови на островот добиваат иста брзина како и интернетот.

Промоции на GearBest забава - мај 18.

На оваа страница, можете да најдете промоции на дневни забава во продавницата GearBest. Ова се најдобрите цени на нето тој ден за одредени производи.

Тоа ќе се покаже во Windows XP 2018!

Ние го разгледавме ремек-делото на Камер Кан Авдан, па затоа не го пропуштивме овој блескав спектакл.

[Купон] Понуда на денот Телефон - 8 со семе за 26 за илјадници форинти

Тоа не е беспрекорно, но 8-јадната кученца на Snapdragon во овој државен удар е многу внимателна.

Промоции на GearBest забава